İnternette Başlayan Aşk

Merhaba,

Ben Ahsen, 20 yaşındayım, sevdiğim adam ise Tuğrul 23 yaşında. Her şey internet ortamında tanışmamızla başladı. O dönemde ben kendimi yalnız ve boşlukta hissediyordum. Önceleri sadece yazışıyorduk, sonrasında buluştuk ve ben ona aşık oldum. Tanıştıktan sonraki ilk aylarımızda her şey peri masalı gibiydi. Bana çok iyi davranıyordu. Her şey çok güzeldi. O da benim gibiydi. Kendimin erkek versiyonunu bulmuştum sanki.

Ona hayrandım, kendisini çok önemsiyordu. Ses tonu, bakışları,duruşu beni çok etkiliyordu. Aynı zamanda çok zengin, kibar ve cömertti.Hep benim yanımda olacağını ve birlikte bambaşka bir hayata başlayacağımızı söyledi. Ona inandım ve gün geçtikçe daha da çok bağlandım. Her söylediğine inanıyordum.

Ne yazık ki peri masalı çok uzun sürmedi. Başta kıskançlık göstermeye başladı. İnternetteki tüm hesaplarımı kapattırıyordu. Sonrasında beni kendisine bağladıktan sonra birden bire garip bir şekilde sürekli işim var, çok yoğunum gibi bahaneler üreterek görüşme sıklığımızı azaltmaya başladı. Buluşma zamanlarımız ayda 1'e kadar düşmüştü. Bu durum beni çok üzse de ona o kadar bağlanmıştım ki sesimi çıkaramıyordum. Ben aramız bozulmasın diye alttan aldıkça o her geldiğinde beni kısıtlamaya, aşağılamaya başladı. Hayalimdeki mesleğimin asla olamayacağını iddia ediyordu. Neredeyse benimle yarış halindeydi. Sebepsiz yere ortadan kaybolmaları 3 aya kadar çıktı. Ne zaman ki ben durumu kabullenip unutmaya başlasam kendini bir süre sonra mutlaka tekrar hatırlatıyordu. Böylece ondan bir türlü tam olarak kopamadım. Anlayamıyordum, ailesine, arkadaşlarına sanki hiç bir şey hissetmiyordu. Sevmiyordu. Her konuda hep etrafındakileri suçluyor, kendini haklı ilan ediyordu. Benden de sürekli bir şeyler saklıyordu.

Bir gün benim onunla paylaştığım yazlık villamızın resmini kendi instagram hikayesinden kendisinin Antalya'daki evi olarak paylaştığını fark ettim. Ve beynimden vurulmuşa döndüm. Bu olay benim için dönüm noktası oldu ve nasıl bir yalancıyla karşı karşıya olduğumu anladım.

Bana kendini tamamen bambaşka biri olarak tanıtmıştı. Ben yalanlarını yakaladıkça bana kızıyor, deliymişim gibi davranıyordu. Zamanla okuduğu okuldan, yaşadığı eve kadar her şeyini yalan söylediğini, kendini zengin gibi gösterdiğini, bunları yaparken de uzun zamandır yurt dışında yaşayan, zengin bir akrabasını rol model aldığını fark ettim. Oymuş gibi davranıyordu. İş yeri olduğunu, iş yerinde çalışanları olduğunu, evi arabası olduğunu, uzun süre yurt dışında yaşadığını söylemişti bana ama hepsi yalanmış. Bunları söylerken bir yandan da sosyal medyada sürekli lüks arabalarla resim paylaşıyor, hiç gitmediği lüks mekanlara gitmiş gibi snap'ler atıyordu. Kendi kendine bir dünya yaratmıştı.

Tüm olanlar sonrasında kendimi çaresiz ve yapayalnız hissettim. Üzüntüden intiharın eşiğine geldim, hastaneye kaldırıldım. Hastaneye kaldırıldığımı ona söyleyip, kendisinin nerede olduğunu sorduğumda bana cevap vermedi. Yaşadığım acı ona resmen hiç bir şey hissettirmiyordu. 

Ben hastaneden çıkınca benimle tekrardan görüşmek istediğini söyledi. "Benden asla kopamayacaksın ne olursa olsun başkalarıyla da olsak ölsek bile yine bir gün bir araya geleceğiz" diyordu. Tekrar görüştük, yanımda 20 dk durdu ve gitti. Ben yine günlerce ağladım, onsuz nefes dahi alamıyordum, her dakika fotoğraflarına bakıyordum. Evinin adresine, sevdiklerine asla ulaşamıyordum ki izin de vermiyordu...  

Daha sonrasında bir gün yine evde ölücek gibi olurken bu siteyi buldum ve mail attım bana yardımcı oldu hayatımda yepyeni bir döneme girdim . Karşımda gerçek bir ruh hastası olduğunu, yaşadıklarımın benden bağımsız olaylar olduğunu anladım.. Nolursunuz yalvarıyorum siz de böyle bir insanı canınızdan çok sevseniz de sizi kullanmasına, acı çektirmesine ve hayatınızı mahvetmesine izin vermeyin.

Sevgiler,

SONRAKİ HİKAYE

Yorumlar

  1. Aynen öyle size bize acı çektirmesine izin vermeyelim onları kendi karanlıklarında bırakalım ve ilişiğimizi keselim kopartalım

    YanıtlaSil
  2. 3 yaşında oğlum var bu hastalık ruhludan 4 yıldır nasil bir cehennemdeyim çocuklarım bile inanmıyor Maddi gücüm yok her an diken uzerindeyim Şiddet gördüm mahkemeler polisler Kurtulamıyorum sonun olucam demişti Sanırım öyle olacak 😞

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popular Posts

Narsist Geri Döner Mi?

Narsist Kadının Özellikleri

Narsist Mağdurlarının Hikayeleri