Gerçek Hikayeler

Bir narsistle karşılaşmak çoğu zaman yıkıcı, ama bir o kadar da öğretici bir hayat tecrübesidir.

Narsistin açtığı yarayı sarmaya çalışırken konu hakkında olabildiğince bilgi sahibi olmak ve benzer tecrübeleri yaşamış insanları dinlemek durumun üstesinden gelmeyi kolaylaştırır.

Bu nedenle blogun bu bölümünü narsist kurbanlarının öykülerine ayırdım. Kendi deneyimimde yazmak ve paylaşmak iyileşme sürecinde çok faydasını gördüğüm bir eylemdi. Hem kendimi iyileştirdi, hem de başkalarına fayda sağladı. Aynı şekilde sizler için de öyle olabileceğini düşünüyorum.

Bununla birlikte hem hastalığın gelebileceği boyutları ve ilişki derinleştikçe bir narsistin neler yapabileceğini insanlara göstermek, hem narsist mağdurlarına yalnız olmadıklarını hissettirebilmek, hem de kendi hikayenizi paylaşarak benzer durumdakilere destek verebilmeniz amacıyla bu sayfayı oluşturdum.

Eğer siz de kendi hikayenizin başkalarına yol gösterici olabileceğini düşünüyorsanız hikayenizi benimle (narsistsevgili@gmail.com) paylaşabilirsiniz. Bu sayede belki de hiç tanımadığınız bir insanın hayatında fark yaratabilir, siz de kendi tecrübenizle bir başkasına ışık olabilirsiniz.

Sizden Gelenler


Yorumlar

 1. Faydalı bir dosttur burası,.gönlü güzel insanlarin cığlığı olduğunuz için sonsuz teşekkürler...Umarım GERÇEK BİR NARSİSTLE KARŞİLASMAZ VE BU SATIRLARI AYNISI EVET EVET AYNISI ŞEKLİNDE OKUMAZSINIZ..SEVGİYLE

  YanıtlaSil
 2. BU HAYATTA KENDİME NEDENSE EN YAKINIM OLARAK İNTERNETTE BU KONU İLE İLGİLİ PAYLAŞIMLAR YAPAN İNSANLARI GÖRÜYORUM.TEMEL GÜVEN DUYGUM KIRILDIĞI İÇİN AİLEMDEN BİLE YAKIN GÖRÜYORUM BU İNSANLARI HEPSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER
  SAYGILAR:))

  YanıtlaSil
 3. Çünkü bunu dinlemekle hiç kimse anlamıyor. Anca yaşamak maalesef deneyimlemek lazım. Yalnız olmadığımı bilmek banada iyi geliyor.Kendime öfke doluydum. Yavaş yavaş kendime saygı duymaya başladım.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popular Posts

Narsist geri döner mi?

Narsistin beni sevmesini nasıl sağlarım?